share
Valtra Guide tractor technology solutions

Valtra Guide

PRECÍZNE POĽNOHOSPODÁRSTVO
ZJEDNODUŠENÉ

REZERVUJTE SI TESTOVACIU JAZDU POŽIADAŤ O CENOVÚ PONUKU

NECHAJTE RIADENIE NA TRAKTOR

Valtra Guide prináša mnoho výhod, od úspory nákladov a času, až po menšie pracovné zaťaženie a lepšie využitie poľnohospodárskej pôdy. Všetko spočíva v presnej a konzistentnej jazde zakaždým, na každom poli a pri všetkých prácach.

VALTRA GUIDE TO ZJEDNODUŠUJE

Ovládajte sprievodcu Valtra Guide pomocou 9" dotykového displeja SmartTouch. Valtra Guide využíva navádzanie pomocou GPS na riadenie traktora za vás, pričom presne vedie traktor po celej dĺžke poľa bez toho, aby ste sa museli dotknúť volantu. Presne sleduje smerové čiary, vďaka čomu je každý prejazd a otáčanie efektívnejšie. Znižuje sa tak prekrývanie a maximalizuje sa obrábaná plocha aj na úvratiach a na okrajoch poľa. Či už sadíte, obrábate pôdu, postrekujete alebo zberáte úrodu, Valtra Guide vám ušetrí čas palivo a peniaze.

PRACUJTE INTELIGENTNE. ŽITE VIAC.

Vďaka presnému riadeniu sa skráti váš pracovný čas, ušetria sa náklady na palivo a získate viac voľného času. Vďaka menšiemu prekrývaniu miniete menej peňazí na osivá, hnojivá a pesticídy a zároveň sa zvýšia vaše výnosy. To prispeje k tomu, že vaše poľnohospodárske podnikanie bude ziskovejšie s menšou námahou a prinesie vám vyššiu návratnosť investícií. Keďže sa nemusíte sústrediť na riadenie, budete aj menej unavený.

Valtra Guide je k dispozícii s najlepším výberom prijímačov a korekčných signálov na trhu a umožňuje vám vybrať si úroveň presnosti ktorú potrebujete, od submetrovej až po centimetrovú úroveň. Presnosť svojho systému môžete kedykoľvek aktualizovať zakúpením odblokovacieho kódu od spoločnosti AGCO Parts.

POŽIADAJTE O PONUKU

VAŠE VÝHODY

Stiahnite príručku

Stiahnuť

WAYLINE ASISTENT

Využite svoj Valtra Guide na maximum

Asistent Wayline spoločnosti Valtra je teraz k dispozícii pre série G, N, T a S! Vďaka tejto novej funkcii bude používanie sprievodcu Valtra Guide ešte jednoduchšie: poskytuje vám možnosť vytvoriť niekoľko línií cesty stlačením tlačidla na základe hranice vášho poľa.

Asistent Valtra Wayline Assistant pridáva k existujúcim typom línií typy Segmentovaná línia a Jednoduchý obrys.

AKO POUŽÍVAŤ WAYLINE ASISTENTA

Prečítajte si viac o našich technológiách

SPÄŤ