share

O Valtre

KTO SME

Spoločnosť Valtra je priekopníkom vo vývoji a prispôsobovaní ľahko použiteľných riešení pre traktory pre širokú škálu použitia. Naším poslaním je pomáhať podnikaniu našim zákazníkom v raste maximalizáciou návratnosti investícií. Náš traktor je najvšestrannejší stroj pre mnoho segmentov podnikania. Ponúka neobmedzené funkcie pre potreby našich zákazníkov.

Traktory a služby Valtra sú uznávané pre svoju spoľahlivosť, všestrannosť, odolnosť a severské korene. Každý traktor je špeciálne navrhnutý podľa individuálnych potrieb zákazníka a vyrobený tak, aby odolal najnáročnejším klimatickým podmienkam a poskytoval najvyššiu úroveň výkonu v najťažších pracovných podmienkach.

Dnešné traktory Valtra spájajú dedičstvo fínskej spoločnosti Valmet a švédskej spoločnosti Volvo BM. Predchodca všetkých traktorov Valtra bol predstavený pred viac ako sto rokmi v roku 1913, keď spoločnosť Munktell uviedla na trh model 30-40. Korene spoločnosti siahajú do roku 1832 vo Švédsku a 1951 vo Fínsku.

NAŠE HODNOTY

Naše hodnoty sú základom spoločnosti Valtra. Tvoria základ našich rozhodnutí a riadia naše vzťahy so zákazníkmi, dodávateľmi, distribútormi, materskou spoločnosťou, komunitou a medzi sebou navzájom. Našimi piatimi základnými hodnotami sú zodpovednosť, integrita, tímový duch, transparentnosť a rešpekt.

VALTRA JE JEDINÝM VÝROBCOM TRAKTOROV V SEVERSKOM REGIÓNE

NAŠA HISTÓRIA

Valtra vyrába traktory od roku 1951, ale korene spoločnosti siahajú až do 19. storočia. Dnešné traktory Valtra predstavujú vyvrcholenie dvoch tradícií: Fínska spoločnosť Valmet a švédska spoločnosť Volvo BM, ktorá sama vznikla zo spoločnosti Eskilstuna Mekaniska Werkstad založenej Theofronom Munktellom v roku 1832.

Od svojich začiatkov prešla spoločnosť Valmet obrovskými zmenami a vývojom; nielen v zmenách názvu z Valmet a ValtraValmet na Valtra, ale aj v inovácii výrobkov a služieb.

PREČÍTAJTE SI VIAC

SEVERSKÁ TRADÍCIA

Spoločnosť Valtra verná severskej tradícii, kladie veľký dôraz na ochranu životného prostredia a našich prírodných biotopov. Od výrobných zariadení až po vývoj nových vlastností výrobkov - aktívne hľadáme spôsoby, ako zvýšiť našu šetrnosť k životnému prostrediu.

V roku 2018 sa nám podarilo odstrániť z ciest 563 osobných automobilov vďaka používaniu obnoviteľnej nafty Neste MY vo všetkých vysokozdvižných vozíkoch závodu Valtra Suolahti a vďaka tankovaniu všetkých nových traktorov Valtra naftou Neste MY.

KDE PÔSOBÍME

Valtra je popredným výrobcom a poskytovateľom služieb v severských krajinách a jednou z najobľúbenejších značiek v Latinskej Amerike. Traktory vyrábame v našich najmodernejších závodoch vo Fínsku a Brazílii.

Máme viac ako 1700 zamestnancov spoločnosti Valtra, ktorí pracujú na rôznych pozíciách vo výrobe, inžinierstve a servise po celom svete.

Stroje Valtra sa predávajú vo viac ako 75 krajinách. Použite náš vyhľadávač predajcov a nájdite svojho miestneho zástupcu spoločnosti Valtra.

KARIÉRA V SPOLOČNOSTI VALTRA

Valtra spája dlhú a pôsobivú históriu s najmodernejšími technologickými znalosťami súčasnosti. Sme medzinárodná spoločnosť, čo je vidieť takmer v každom aspekte našej práce. Valtra je súčasťou globálnej korporácie AGCO, čo znamená, že môžeme ponúknuť všestranné možnosti rozvoja a atraktívne kariérne cesty v rámci našej organizácie.

PREČÍTAJTE SI VIAC

NOVINKY A PODUJATIA

Prečítajte si najnovšie správy Valtra a sledujte nadchádzajúce podujatia a príležitosti na testovacie jazdy.

ZISTITE VIAC

VALTRA JE CELOSVETOVÁ ZNAČKA SPOLOČNOSTI AGCO

Spoločnosť AGCO so sídlom v meste Duluth, štát Georgia, USA, je celosvetovým lídrom v oblasti navrhovania, výroby a distribúcie poľnohospodárskych riešení a podporuje produktívnejšie poľnohospodárstvo prostredníctvom celého radu zariadení a súvisiacich služieb. Výrobky AGCO sa predávajú prostredníctvom piatich základných značiek: Challenger®, Fendt®, GSI®, Massey Ferguson® a Valtra®, ktoré sú podporované presnými technológiami Fuse® a službami optimalizácie fariem.  

Vďaka technickej rozmanitosti a kvalitnému dizajnu svojich výrobkov v kombinácii so silným zameraním na zákazníka sa spoločnosť AGCO stala preferovanou voľbou profesionálov na celom svete.

AGCO

Ozvite sa nám

KONTAKTUJTE NÁS

Pripojte sa k tímu Valtra

KARIÉRA