share

Valtra Section Control

PRESNÁ APLIKÁCIA PRESNÁ KONTROLA

REZERVUJTE SI TESTOVACIU JAZDU POŽIADAŤ O CENOVÚ PONUKU

ÚSPORA VSTUPOV A MAXIMALIZÁCIA VÝNOSOV POMOCOU SEKČNÉHO RIADENIA

Section Control 96 s Multiboom od spoločnosti Valtra využíva GNSS (globálny navigačný satelitný systém) a rozhranie SmartTouch na automatické zapínanie a vypínanie jednotlivých sekcií náradia ISOBUS. Ušetríte čas a peniaze minimalizovaním medzier, odstránením prekrývania a znížením množstva použitých vstupov.  

SECTION CONTROL 96 S MULTIBOOM

Valtra Section Control spolupracuje s náradím ISOBUS na ovládanie až 96 jednotlivých sekcií postrekovača, sejačky, rozmetadla, kultivátora riadkových plodín alebo akéhokoľvek iného náradia ISOBUS, ktoré má funkciu Section Control. Funkcia Multiboom umožňuje automatické ovládanie až troch jednotlivých ramien. To znamená, že sa môžu súčasne používať náradia namontované vpredu aj vzadu.  Všetko sa plynule a jednoducho ovláda z rozhrania SmartTouch.

VAŠE VÝHODY

POŽIADAJTE O PONUKU

PRECÍZNA PRESNOSŤ

Section Control 96 funguje v spojení s automatickým navádzaním Valtra Guide, ktoré je k dispozícii s presnosťou až na centimetre. Nastavenia prekrývania možno jednoducho ovládať, napríklad na zabezpečenie toho, aby pri presnej sejbe posledné semeno padlo buď presne na prvý riadok súvratí alebo s "polriadkovou vzdialenosťou". Ak bola vytýčená existujúca hranica poľa, režim Headland umožňuje obrábať vnútornú časť poľa pred hlavnou hranicou, čo vedie k menšiemu utuženiu pôdy pri obrábaní a sejbe.

MULTIBOOM A ISOBUS

Funkcia Multiboom umožňuje ovládanie sekcií na viacerých náradiach ISOBUS až na troch ramenách bez ohľadu na to, či sú náradia namontované vpredu alebo vzadu, prípadne na oboch. Automaticky možno zapnúť alebo vypnúť až 96 jednotlivých sekcií alebo prvkov náradia.

TAK JEDNODUCHÉ, AKO PLUG AND PLAY

Sejačky, postrekovače, rozmetadlá a kultivátory riadkových plodín kompatibilné so systémom ISOBUS možno ovládať pomocou systému Section Control 96 s Multiboom z dotykovej obrazovky lakťovej opierky SmartTouch. Stačí zapojiť náradie ISOBUS do traktora a všetky príslušné údaje sa prenesú. Druhá obrazovka SmartTouch Extend sa dá použiť aj na prehľad pri práci. Rýchle a presné rozpoznanie smeru jazdy automaticky rozpozná, kedy traktor cúva.