share
Unbeatable Valtra tractors for all farming tasks

TRAKTORY PRE POĽNOHOSPODÁRSTVO

BEZKONKURENČNÉ TRAKTORY PRE VŠETKY POĽNOHOSPODÁRSKE ÚLOHY

POŽIADAJTE O PONUKU

VIACÚČELOVÝ STROJ NA KTORÝ SA MÔŽETE SPOĽAHNÚŤ

Poľnohospodárstvo je podnikanie, ktoré si vyžaduje viacero zručností: aby ste boli úspešní, musíte byť zručný traktorista, mechanik, meteorológ, chemik.

Potrebujete tiež správny viacúčelový stroj, ktorý vám umožní pracovať a tu prichádzame na rad my. Ponúkame vám bezkonkurenčné traktorové riešenia pre všetky poľnohospodárske úlohy, aby bol váš stroj tou najmenšou starosťou.

Chcete sa presvedčiť na vlastné oči?

REZERVUJTE SI SKÚŠOBNÚ JAZDU

PREČO SI VYBRAŤ SPOLOČNOSŤ VALTRA?

Traktory Valtra sú navrhnuté tak, aby dokonale zvládali rôzne poľnohospodárske úlohy ako je napríklad kosenie, obrábanie pôdy, diskovanie, bránenie, sejba a mnoho ďalších podobných úloh.

Získajte výkon ktorý potrebujete bez toho, aby ste museli robiť kompromisy v oblasti komfortu alebo obratnosti. Naše traktory sú skonštruované tak, aby vydržali - aj z generácie na generáciu.

Vďaka dlhším servisným intervalom a nižšej spotrebe paliva sú celkové náklady na vlastníctvo minimálne a vy sa môžete sústrediť na skutočnú prácu.

Kontaktujte svojho zástupcu spoločnosti Valtra a porozprávajte sa o svojich možnostiach

LOKALIZÁTOR PREDAJCOV

BENEFITY

Výkon, ale pohodlne

Pracujte efektívne a pohodlne s pôsobivým zdvihovým výkonom a dokonalým vyvážením - traktory Valtra majú optimálny rozchod kolies a dokonalé rozloženie hmotnosti

Viac pracovného času na poli

Zvýšte čas prevádzkyschopnosti traktora pridaním funkcií, ako je reverzibilný ventilátor, automatické mazanie a prídavné predné alebo zadné elektrické zásuvky

Ušetrite čas a peniaze

Traktory Valtra majú pôsobivú obratnosť v úzkych zákrutách s polomerom otáčania len 4,5 m - dokonca aj s čelným nakladačom a predným závesom

POŽIADAJTE O PONUKU

RIEŠENIA PRE POĽNOHOSPODÁRSTVO

Valtra gets the job done

Businesses and segments