share
Valtra tractors full model range 5th generation fleet in the field Italy 2021

VALTRA TRAKTORY

THE BEST TRACTOR EXPERIENCE

Traktory Unlimited Ostatné produkty
Valtra Tractors family photo 2020 full tractor range

Valtra Traktory

The best tractor experience

Traktory Unlimited Ostatné produkty

Valtra products

VALTRA TRACTORS: NOW IN THEIR 5TH GENERATION

Preskúmajte náš modelový rad traktorov od F po S. Či už vás práca zavedie na pole alebo na otvorené cesty, Valtra je tým správnym riešením. Ktorý je váš pracovný stroj?

Teraz sú k dispozícii verzie 5. generácie našich strojov radu A, G, N a T.

Postarajte sa o prácu. Kúpte si Valtra.

PRESKÚMAJTE NÁŠ SHOWROOM

KÚPA, PRENÁJOM, LÍZING

Stroje a zariadenia sú dôležitou súčasťou každej poľnohospodárskej prevádzky a zároveň predstavujú veľké výdavky. Financovanie stroja Valtra je teraz jednoduchšie a flexibilnejšie ako kedykoľvek predtým. S programom Prenájom, kúpa, lízing, ktorý ponúka spoločnosť AGCO Finance, vám dávame možnosť vytvoriť si finančné riešenie, ktoré bude vyhovovať vašim potrebám.

Vyskúšajte novú kalkulačku Smart Finance a nájdite najlepšie riešenia pre vás.

FINANČNÁ KALKULAČKA

KAŽDÝCH 12 MINÚT SA NARODÍ JEDEN TRAKTOR

Montážny závod Suolahti vo Fínsku vyrobí každých 12 minút nový traktor Valtra radu A, N alebo T. Závod pracuje šesť dní v týždni na jednu zmenu. Okrem montážneho závodu sa v Suolahti nachádza aj technické centrum, závod na výrobu prevodoviek a centrum náhradných dielov. Celkovo v Suolahti pracuje približne 950 zamestnancov.

PREČÍTAJTE SI CELÝ PRÍBEH

OCENENIA NIE SÚ NÁHODA

Modely traktorov Valtra štvrtej generácie získali v posledných rokoch množstvo medzinárodných ocenení. Nie je to náhoda, ale výsledok dlhoročnej a cieľavedomej práce.

PREČÍTAJTE SI CELÝ PRÍBEH

PREČO SI VYBRAŤ VALTRA?

 

Traktory Valtra sú pripravené prijať akúkoľvek výzvu na farme, na ceste alebo vzletovej a pristávacej dráhe, sú to spoľahlivé pracovné stroje do akéhokoľvek prostredia. Každý traktor je prispôsobený individuálnym potrebám svojho majiteľa.

Vyberte si z radu traktorov Valtra s výkonom od 75 do 405 koní, s viacerými modelmi a možnosťami prevodoviek - všetky sa dajú prispôsobiť vašim individuálnym potrebám bez ohľadu na to, akú prácu vykonávate.
Valtra je riešením pre segmenty podnikania, ako je poľnohospodárstvo, samospráva, údržba letísk, stavebníctvo a mnohé ďalšie odvetvia. Všetky naše série traktorov sú vyrobené s ohľadom na komfort obsluhy a jednoduché používanie, pričom využívajú najnovšie technologické inovácie, aby bola vaša práca čo najefektívnejšia a najhospodárnejšia. Všetky naše traktory je možné prispôsobiť rôznym potrebám.

Chcete si ich vyskúšať sami?

REZERVUJTE SI SKÚŠOBNÚ JAZDU

Požiadať o cenovú ponuku

KONTAKTUJTE NÁS

Kontaktujte svojho zástupcu spoločnosti Valtra

LOKALIZÁTOR PREDAJCOV

SMARTTOUCH: JEDNODUCHŠÍ AKO VÁŠ SMARTFÓN

Ocenená lakťová opierka Valtra SmartTouch sa používa tak jednoducho, že skutočne posúva produktivitu vášho traktora na vyššiu úroveň. Vďaka 9-palcovému dotykovému displeju, inteligentnej páke pohonu s viacerými možnosťami použitia, novému hydraulickému joysticku a plne integrovanej technológii SmartTouch odľahčuje vašu pracovnú záťaž a poskytuje vám najlepší a najjednoduchší používateľský zážitok pri riadení vášho pracovného stroja.

ZISTITE VIAC

VALTRA UNLIMITED: NEBO NIE JE LIMIT

Naše jedinečné štúdio Unlimited vám umožní získať presne taký traktor, aký chcete a potrebujete. Do štúdia je možné namontovať akékoľvek príslušenstvo a vybavenie, ktoré nie je k dispozícii priamo z výrobnej linky počas bežného výrobného procesu.

Či už hľadáte traktor na údržbu ciest, komunálne úlohy alebo ak potrebujete špecifické funkcie na poľnohospodárske, či dokonca obranné a vojenské účely, Valtra Unlimited má možnosti na zostavenie vášho pracovného stroja.

ZISTITE VIAC

POŽIADAŤ O CENOVÚ PONUKU