share

CONNECT, CARE & GO JE NÁŠ ZÁKAZNÍCKY PRÍSĽUB

Začnite používať službu Connect, Care & Go

KONTAKTUJTE NÁS

Chcete viac informácií?

POŽIADAŤ O CENOVÚ PONUKU

CONNECT - ZOSTAŇTE PRIPOJENÍ KDEKOĽVEK A KEDYKOĽVEK

Výberom traktora Valtra sa spojíte s tímom profesionálov, ktorí vám pomôžu vyťažiť maximum z vášho podnikania. Miestnu podporu môžete kontaktovať prostredníctvom nášho online zákazníckeho portálu, ktorý vám tiež poskytuje nepretržitý prístup k návodom, zmluvným informáciám a službám týkajúcim sa vašich strojov.

Riešenie telemetrie Valtra Connect zaznamenáva činnosť traktora a pohyb pomocou GPS, a to nepretržite. Dokáže zobraziť históriu a údaje v reálnom čase na vašom mobilnom zariadení a vy máte k údajom prístup kdekoľvek a kedykoľvek.

Pomocou týchto údajov môžete vy a váš servisný partner Valtra predvídať potreby údržby a rýchlejšie reagovať na riešenie drobných problémov a vyhnúť sa dodatočným návštevám autorizovaného servisného strediska.

CARE - ÚPLNÝ POKOJ NA DUŠI

So zmluvami o predĺženej záruke Valtra Care získate maximálny pokoj a istotu proti dodatočným nákladom na opravu neopotrebovaných dielov.

Care vám umožňuje nastaviť si režijné náklady pri kúpe traktora Valtra alebo po skončení platnosti štandardnej záruky. Sú flexibilné a ponúkajú tri úrovne nadštandardov vo výške 0 €, 290 € alebo 590 €, ktoré sú k dispozícii až do 5 rokov alebo 6 000 hodín.

GO - MAXIMALIZUJTE ČAS PREVÁDZKYSCHOPNOSTI

Stanovte si náklady už pri kúpe stroja Valtra a zabezpečte optimálny výkon svojho traktora. Zaručíte si efektívnosť a maximalizujete zostatkovú hodnotu svojho stroja!

Servisné zmluvy Valtra Go zabezpečujú pravidelnú a dôkladnú údržbu, ktorá predĺži spoľahlivú prevádzku vášho traktora Valtra. Náklady na údržbu sú malé v porovnaní s nákladmi na opravy vyplývajúcimi z nedostatočnej údržby. Servisný balík Valtra Go zahŕňa všetky predpísané údržbárske práce, ktoré je možné rezervovať až do 10 000 hodín pre nové a použité stroje.

CONNECT + CARE – VYUŽITE OBOJE A UŠETRITE

Maximalizujte dostupnosť stroja, efektívnosť údržby a kontrolu nákladov. Využívajte cenové výhody servisu, keď váš stroj pracuje so systémom Connect.

POŽIADAJTE O PONUKU

Ask for more information

Contact your local dealer

AGCO Technologies

Visit AGCO Fuse