share

OBJAVTE TRAKTOROVÉ RIEŠENIA PRE VŠETKY PODNIKY A SEGMENTY

POŽIADAŤ O CENOVÚ PONUKU

OD POĽNOHOSPODÁRSTVA PO LETECTVO A OBRANU - VAŠE RIEŠENIE JE VALTRA

Či už pracujete v poľnohospodárstve, komunálnej sfére, pri údržbe letísk,
v stavebníctve alebo v iných odvetviach, Valtra vám uľahčí prácu.

Všetky naše výrobky sú vyrobené s ohľadom na pohodlie a jednoduchosť používania ako prioritu číslo jeden, pričom využívajú najnovšie technologické inovácie, aby bola vaša práca čo najúspornejšia a najefektívnejšia.

Traktory sú samozrejme známou súčasťou poľnohospodárskych prác, ale ich obratnosť, všestrannosť a možnosť použitia viacerých náradí z nich robí ideálne riešenie aj pre mnohé iné podniky a segmenty.
Pochádzame z Fínska. Naše dlhé zimy a nepredvídateľné letá sú ideálnym prostredím na vývoj traktora, ktorý je silný kdekoľvek a kedykoľvek počas roka. V rôznych segmentoch podnikania sa úlohy líšia zo dňa na deň. Rovnako aj Valtra.

POŽIADAJTE O PONUKU

NAŠE VEDOMOSTI

Vďaka našim dlhoročným skúsenostiam v oblasti prispôsobenia technologických riešení pre rôzne podniky a segmenty s nadšením pomáhame vášmu podnikaniu rásť. Vynikáme v optimalizácii vašich zdrojov v neustále sa meniacom svete tisícov pracovných úloh a potrieb.

Ak chcete zostať na správnej ceste, sledujte naše postrehy o budúcnosti poľnohospodárstva, udržateľnosti, šití na mieru a ďalších oblastiach.

NAŠE VEDOMOSTI