share

TRAKTORY PRE KOMUNÁLNE SLUŽBY

AGILNÉ A VŠESTRANNÉ TRAKTORY PRE VŠETKY ÚLOHY

POŽIADAŤ O CENOVÚ PONUKU

AGILNÉ A VŠESTRANNÉ TRAKTORY PRE VŠETKY KOMUNÁLNE ÚLOHY

V neustále sa meniacom svete komunálnej práce, či už na cestách alebo na ihrisku musíte byť všestranný, efektívny a šikovný. S kombináciou traktora a náradia Valtra z nášho štúdia Unlimited získate dokonalé viacúčelové vozidlo na 365 dní.

Chcete sa presvedčiť na vlastné oči?

REZERVUJTE SI SKÚŠOBNÚ JAZDU

PREČO SI VYBRAŤ VALTRA?

Prečo kupovať päť strojov, keď jedna Valtra zvládne celú škálu komunálnych úloh? Obratnosť a všestrannosť traktora sa na to všetko dokonale hodí. Ak traktor Valtra skombinujete so špecializovaným náradím na údržbu ciest, odstraňovanie snehu, kosenie a ďalšie komunálne úlohy, získate celoročné viacúčelové vozidlo.

Kontaktujte svojho zástupcu spoločnosti Valtra a porozprávajte sa o svojich možnostiach

LOKALIZÁTOR PREDAJCOV

VÝHODY

Zvýšená bezpečnosť

Bezpečnosť je pri komunálnych prácach absolútne kľúčovým prvkom. V štúdiu Valtra Unlimited môžete na svoj traktor pridať ďalšie bezpečnostné prvky, ako sú signálne farby, výstražné svetlá a alcolok.

Extra komfort

Sedieť v traktore deň čo deň môže byť náročné, ale práca je jednoduchá vďaka pridaným komfortným prvkom, ako sú špeciálne sedadlá, stereo systémy a prispôsobený dizajn interiéru.

Rozšírený výhľad

Extra funkcie viditeľnosti ako napríklad predná kamera, optimalizované spätné zrkadlá, vyhrievané stierače a bočné okná, zaručujú vynikajúci výhľad okolo vášho pracovného priestoru.

POŽIADAJTE O PONUKU

ČO HOVORIA ZÁKAZNÍCI SPOLOČNOSTI VALTRA

KOMUNÁLNE RIEŠENIA

Valtra spraví svoju prácu

OBCHOD A SEGMENTY