share

NA MIERU

VŠETKO SA ODVÍJA OD JEDNODUCHEJ MYŠLIENKY. POKIAĽ IDE O TRAKTORY - ČO KEBY STE MOHLI MAŤ VŠETKO?

Keď sa pozrieme do histórie, už v roku 1988 sme  na trh priniesli výber rôznych farieb traktorov. Ale skutočná zmena nastala v roku 2013, keď sme v štúdiu Valtra Unlimited začali prispôsobovať traktory podľa potrieb zákazníkov. Odvtedy ide o oveľa viac ako len o farby.

Dnes je každý piaty vyrobený traktor v zákazníckom štúdiu Valtra unlimited - spĺňa vysoké očakávania tisícov zákazníkov po celom svete a zároveň vytvára nové spôsoby myslenia a inovatívnej práce. Slúžime zákazníkom v rôznych segmentoch podnikania od poľnohospodárstva, lesníctva a samosprávy až po tie, ktoré by vám možno ani nenapadli, ako je chov ustríc, policajné operácie a úlohy spojené s čistením pobrežia.
Pevne veríme a máme overenú skúsenosť, že viacúčelové vlastnosti traktorov ich robia bezkonkurenčnými oproti mnohým špeciálnym strojom. So správnym náradím a neobmedzenými funkciami zvyšujúcimi bezpečnosť, výkon, vzhľad a komfort, je možné pripraviť traktor na tie najkreatívnejšie úlohy, aké si len dokážete predstaviť.

ČINNOSTI A SEGMENTY