share
Valtra T Series tractor technology

TECHNOLÓGIA

PREVEZMITE PLNÚ KONTROLU NAD SVOJÍM TRAKTOROM VALTRA

CHCETE SI REZERVOVAŤ TESTOVACIU JAZDU? ČO JE SMART FARMING?

PRESKÚMAJTE RIEŠENIA VALTRA

Nechajte svoj traktor Valtra vykonať ťažkú prácu.

Vďaka našim pokročilým technológiám je možné automatizovať nudné manuálne úlohy. Jediným stlačením tlačidla môžete prevziať plnú kontrolu nad traktorom a náradím. Vaša práca bude presnejšia, produktívnejšia a výnosnejšia - s menšou námahou.

Všetky inteligentné funkcie môžete ovládať z lakťovej opierky SmartTouch niekoľkými ťuknutiami alebo potiahnutiami. A všetko funguje s presnosťou riadenou pomocou GPS, takže môžete vykonávať prácu za každých podmienok.

Technologické riešenia Valtra sú k dispozícii pre traktory radu G, N, T a S.

Valtra technology solutions are available for G, N, T, and S Series tractors.

SmartTouch - JEDNODUCHŠÍ AKO VÁŠ SMARTFÓN

Valtra SmartTouch prináša jednoduché ovládanie na dosah ruky - doslova. Kombinuje 9" dotykový displej s prehľadne usporiadanými tlačidlami, multifunkčnou pákou, hydraulickým joystickom a pohodlnou opierkou. Je jednoduchý, prehľadný a skutočne ľahko ovládateľný a poskytuje vám úplnú kontrolu nad všetkými funkciami inteligentného poľnohospodárstva.

ZISTITE VIAC

Valtra Guide

Precision farming - ľahké ovládanie

Valtra Guide je naše riešenie automatického navádzania, ktoré bolo vyvinuté na základe skutočnej spätnej väzby používateľov. Chceli sme sa uistiť, že zaznamenávanie a konfigurácia smerových čiar a hraníc sú tak jednoduché, ako to len ide. Valtra Guide je váš spoločník, keď chcete pracovať efektívnejšie a získať viac zo svojich polí a zároveň sa menej obávať nedorobených častí, prekrývania alebo odbočovania na úvratiach.

Valtra Guide využíva navádzanie pomocou GPS, aby riadil váš traktor za vás. Automatické riadenie presne sleduje smerové čiary a obmedzuje prekrývanie, čím šetrí váš čas, palivo a peniaze. Pretože sa nemusíte sústrediť na riadenie, budete sa môcť sústrediť na svoj stroj, pracovať dlhšie, pokryť viac pôdy a pritom si oddýchnuť.

ČÍTAŤ VIAC

ISOBUS

Inteligentné ovládanie. Jednoduché pripojenie.

S Valtra SmartTouch a ISOBUS môžete pracovať s akýmkoľvek zariadením kompatibilným s ISOBUS od akéhokoľvek výrobcu. SmartTouch umožňuje rýchle a jednoduché pripojenie náradia a navyše poskytuje vysokú úroveň kontroly, ktorú si vyžaduje presné poľnohospodárstvo. Umožňuje to norma ISOBUS (ISO 11783). Rameno SmartTouch funguje ako terminál ISOBUS. Keď zadáte príkaz, vaše náradie okamžite dostane správu. Vďaka ISOBUS sú kompatibilné náradia tiež "Plug and Play", takže keď pripojíte náradie k traktoru Valtra, všetky príslušné údaje o stroji sa okamžite nahrajú do terminálu.

Nie je potrebné mať viacero obrazoviek

Použitie terminálu SmartTouch ako terminálu ISOBUS znamená, že nemusíte mať drahú samostatnú obrazovku pre každé jednotlivé zariadenie. Šetrí to čas a peniaze a navyše to udržuje vašu kabínu prehľadnú. Okrem toho jednoduchým pripojením konektora ISOBUS náradia k zadnej strane traktora sa všetky informácie nahrajú do terminálu SmartTouch - žiadne ďalšie káble, žiadne ďalšie držiaky a žiadny stres navyše.

Vždy správne parametre

SmartTouch vám poskytuje úplnú kontrolu nad náradím kompatibilným s ISOBUS a umožňuje správne nastavenie všetkých parametrov úlohy podľa presných máp pre každé pole.

Valtra Section Control

Automatická presnosť. Lepšie výnosy.

S funkciou Section Control sú váš traktor a náradie presne a automaticky riadené tak, aby dodávali optimálne dávky osiva a hnojív do každej časti každého poľa. To vám pomôže znížiť náklady na vstupy, zvýšiť výnosy a maximalizovať zisky.

Vysoká presnosť s menšou námahou

Valtra Section Control 96 s Multiboom je najlepší systém ovládania sekcií na trhu. Automaticky zapína a vypína riadky a sekcie ramien, aby sa eliminovalo prekrývanie a zabránilo vzniku medzier. Section Control vám poskytuje vysokú presnosť aj pri veľkom náradí a dokonca aj pri zlej viditeľnosti. Section Control funguje so všetkými kompatibilnými náradiami ISOBUS, ktoré spĺňajú normu ISO 11783 a ktoré podporujú funkciu Section Control.

Variable Rate Control

Variabilná regulácia rýchlosti je najpresnejší a najcitlivejší systém regulácie rýchlosti na trhu. Variabilná regulácia rýchlosti sa ovláda pomocou 9" dotykového displeja SmartTouch. Automaticky upravuje aplikačnú dávku náradia podľa vopred naplánovanej mapy predpisov. Aplikuje správne množstvo hnojiva alebo postreku na každú časť poľa, ani príliš veľa, ani príliš málo. Šetrí tak zdroje a zlepšuje kvalitu plodín a úrodu.

TaskDoc

Pripojte svoju kanceláriu na farme a traktor bezdrôtovo

S TaskDoc® je menej papierovania. Stačí začať pracovať a všetka potrebná dokumentácia sa vytvorí automaticky. Po dokončení sa dokumentácia bezdrôtovo prenesie do systému riadenia farmy (FMS). Plánujte mapy s premenlivou dávkou v kancelárii farmy a prenášajte ich do traktora na automatické riadenie. TaskDoc® je jednoduchý a intuitívny.

Bezpečnosť

TaskDoc automaticky zaznamenáva vaše úlohy a bezdrôtovo prenáša informácie do vášho systému FMS. To zaručuje, že vaše údaje sú vždy v bezpečí.

Prístupnosť

K údajom máte prístup kedykoľvek a odkiaľkoľvek prostredníctvom systému FMS v kancelárii farmy a SmartTouch vo vozidle. Nech ste kdekoľvek, vždy budete vedieť, čo máte robiť ďalej.

Presnosť

Automatizovaná dokumentácia znamená, že vaše záznamy pre každé pole budú vždy presné, čo vám pomôže dodržiavať predpisy.

Valtra Connect

Sledujte svoj traktor

Valtra Connect je telemetrické riešenie, ktoré nepretržite zaznamenáva činnosť traktora a jeho pohyb pomocou GPS. Dokáže zobraziť históriu a údaje v reálnom čase na vašom mobilnom zariadení a k údajom máte prístup kedykoľvek a odkiaľkoľvek. Tieto údaje umožňujú vám a vášmu servisnému partnerovi Valtra predvídať potreby údržby a rýchlejšie reagovať na riešenie drobných problémov a vyhnúť sa dodatočným návštevám autorizovaného servisného strediska.

Valtra Connect vám tiež umožňuje spravovať váš vozový park traktorov, vďaka čomu môžete sledovať, aká je produktivita dodávateľov, ktoré práce boli vykonané a ktoré je ešte potrebné vykonať. Poskytuje vám informácie, ktoré potrebujete na zabezpečenie optimálnej miery využitia, zníženie nákladov na dodávateľov a zlepšenie prevádzkyschopnosti.

ZÍSKAJTE VIAC

POŽIADAJTE O PONUKU

AKTUALIZÁCIA

TECHNOLOGICKÉ RIEŠENIA

AGCO TEchnológie

NAVŠTÍVIŤ AGCO FUSE